Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2016 22:51
Ubisoft przedstawia atrakcje z Trackmania Turbo
645V

Ubisoft przedstawia atrakcje z Trackmania Turbo

Znajdą się chętni na szybką jazdę bez trzymanki? W najbliższy piątek zadebiutuje Trackmania Turbo i z tej okazji możemy spojrzeć na premierowy zwiastun. Twórcy przedstawiają wszystkie elementy tytułu. 

Po małym opóźnieniu, Trackmania Turbo zadebiutuje na rynku już pod koniec tygodnia. Dzisiaj deweloperzy opublikowali bardzo przyjemny, premierowy zwiastun. Francuska korporacja przedstawia rozgrywkę, tryby, miejscówki i zaprasza do zabawy.

Na filmie w interesujący sposób został zapowiedziany edytor tras. Gracze otrzymają możliwość kreowania wielkich i zakręconych torów, na które nie będą narzucone żadne ograniczenia. Zapewne to właśnie społeczność stworzy najciekawsze miejscówki.

Materiał umożliwia również spojrzenie na rozgrywkę ze znajomymi. Podczas wyścigów będziemy rywalizować z kumplami o jak najlepsze czasy, ale autorzy nie zapomnieli także o walce na podzielonym ekranie.

Trackmania Turbo zadebiutuje na rynku w najbliższy piątek. Szykujecie się na zabawę? Wkrótce na PPE pojawi się nasza recenzja pozycji. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: premierowy trailer trackmania turbo Ubisoft zwiastun

Nie przegap