Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2016 18:01
Ubisoft zapowiada otwarte testy Trackmania Turbo. Mamy zwiastun wydarzenia
569V

Ubisoft zapowiada otwarte testy Trackmania Turbo. Mamy zwiastun wydarzenia

Francuzi ponownie zaskakują. Twórcy właśnie zapowiedzieli otwarte testy Trackmania Turbo, które odbędą się tuż przed premierą produkcji. Identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oraz Tom Clancy's The Division

Trackmania Turbo czarnym koniem marca? Ubisoft postanowił zaprezentować produkcję szerokiej publiczności i tuż przed premierą odbędą się otwarte testy. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek i gracze na konsolach będą sprawdzać tytuł aż do poniedziałku. Warto również zaznaczyć, że debiut odbędzie się zaledwie trzy dni później.

Francuska korporacja w ostatnim czasie zaskakuje, ponieważ kolejny raz zainteresowani gracze będą mogli wypróbować nadciągającą grę. Deweloperzy są pewni swojej pozycji? Tak to wygląda. Ja na pewno chętnie sprawdzę tytuł.

Warto na pewno przypomnieć, że w pozycji znajdziemy 200 oficjalnych torów o 5 różnych poziomach trudności. Studio pozwoli nam tworzyć własne lokacje, dostosowywać samochód, a jednocześnie nie zapomniano o rozgrywce w Sieci. Deweloperzy przygotowali następujące warianty zabawy:

  • Podwójny kierowca: 2 kierowców, 1 samochód.
  • Splitscreen: do 4 graczy.
  • Monoscreen: Pozostań na ekranie, inaczej odpadasz.
  • Stunt: Triki dają ci turbodoładowanie.
  • Bonus: Zbieraj bonusy i eliminuj przeciwników.
  • Online: Sprawdź się przeciwko 100 graczom.

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta trackmania turbo trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap