Spieszcie się z graniem. Ostatnie dni z 4 grami opuszczającymi PS Plus Extra i Premium

Gry
1115V
PlayStation Logo
Bartosz Dawidowski | Dzisiaj, 08:55
PS5
Google Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google? Dodaj do źródeł

Nowa oferta PlayStation Plus Extra i Premium zostanie udostępniona subskrybentom już dzisiaj. Niestety musimy się jednocześnie liczyć z usuwaniem gier z tego abonamentu.

PlayStation Store z krajów azjatyckich potwierdziło już gry, które opuszczą PlayStation Plus Extra i Premium we wrześniu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Niestety potwierdzają się plotki z 10 sierpnia, że z usługi wyleci popularny roleplay związany z marką Persona. Faktycznie z PlayStation Plus Extra usunięta zostanie chwalona w recenzjach Persona 5 Tactica (średnia 7,7/10 na OpenCritic).

Jeśli chodzi o usuwanie Toy Story 2 i Toy Story 3, to ma to pewnie związek z ruchami Atari, które zaproponuje niedługo wzbogaconą wersję Toy Story 3 z kolekcją Toy Story i Toy Story 2. Takie wydawnictwo, zatytułowane "Toy Story: Retro Roundop", pojawi się na rynku w październiku 2026 roku (więcej na ten temat przeczytacie tutaj).

Gry opuszczające PS Plus Extra i PS Plus Premium we wrześniu:

  • Persona 5 Tactica
  • EA Sports Madden NFL 26
  • Toy Story 2 (PlayStation Plus Premium)
  • Toy Story 3 (PlayStation Plus Premium)

Jeśli chodzi o nowe gry, które zostaną wprowadzone dzisiaj do PS Plus Extra i Premium, to ich listę znajdziecie w tym newsie.

Google Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google? Dodaj do źródeł
Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2026/08/17/games-leaving-ps-plus-extra-premium-september-2026/

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper