Prezentujemy polski plakat filmu Ratchet & Clank. Zobaczcie również zwiastun z dubbingiem

News
1434V
Prezentujemy polski plakat filmu Ratchet & Clank. Zobaczcie również zwiastun z dubbingiem
Wojciech Gruszczyk | 03.03.2016, 15:32

Kwiecień zapowiada się wyjątkowo dobrze dla graczy. Poznamy wiele hitów, ale jednocześnie pójdziemy do kina na adaptacje przygód Ratcheta i Clanka. Dzisiaj możemy Wam jako pierwsi zaprezentować polski plakat filmu.

Przyszły miesiąc zapowiada się bardzo ciekawie dla fanów Ratcheta. Na PlayStation 4 wskoczy odpicowana pierwsza odsłona tej serii, a ponadto grę będziemy mogli nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie – wspominaliśmy ostatnio o ciekawej ofercie dostępnej na PlayStation Store.

Nie możemy oczywiście zapomnieć, że bohaterowie wskoczą również do kin. 22 kwietnia widzowie zobaczą adaptację przygotowaną przez Jericca Clelanda („Gdzie jest Nemo?”, „Artur ratuje Gwiazdkę”), Kevina Munroe’a („Wojownicze żółwie ninja”) oraz oczywiście T.J. Fixmana (seria gier „Ratchet and Clank”).

Dzisiaj otrzymaliśmy plakat filmu, który jednocześnie przedstawia slogan produkcji – „Obudź w sobie moc” pasuje do przygotowanej opowieści. Warto na pewno w tym miejscu przypomnieć zarys historii:

 

„Po zdewastowaniu własnej planety, Prezes Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać wrednego Prezesa przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.”

Zainteresowanych odsyłamy również do rodzimego zwiastuna. Aktualnie nie otrzymaliśmy jeszcze pełnej obsady w polskiej wersji językowej, ale Kapitan Qwark przemówi głosem Łukasza Nowickiego, pamiętnego Buzza Astrala z „Toy Story 3”.

 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych