Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2016 15:30
Alien vs. Predator w Mortal Kombat X. Zobaczcie rozgrywkę Ksenomorfa i jego krwawe fatality!
2729V

Alien vs. Predator w Mortal Kombat X. Zobaczcie rozgrywkę Ksenomorfa i jego krwawe fatality!

Druga paczka postaci do Mortal Kombat X pozwoli zainteresowanym uczestniczyć w wyjątkowym pojedynku. Alien zmierzy się z Predatorem, a my dzisiaj możemy spojrzeć na umiejętności Ksenomorfa. Znana bestia charakteryzuje się niezwykle szybkimi atakami. 

Netherrealm Studios zdecydowało się dodać do Mortal Kombat X kilku bohaterów, którzy wywodzą się z innych światów. Z tego powodu na liście znaleźli się Predator, Jason Voorhees, Alien oraz Leatherface. Nie wszyscy gracze są zadowoleni z takiego marnowania zestawienia, ale mimo wszystko dzięki postawieniu na kultowe postacie możemy wziąć udział w dwóch niezwykłych starciach. Alien może zmierzyć się z Predatorem, a Jason zatopić swoje ostrze w Leatherface. Dzisiaj możemy przyjrzeć się temu pierwszemu pojedynkowi.

Jest to jednocześnie świetna okazja do zapoznania się bliżej z Ksenomorfem. Dotychczas deweloperzy niezbyt chętnie przedstawiali nam ruchy tego energicznego fightera. Jak zobaczycie poniżej, nowy przyjemniaczek charakteryzuje się naprawdę sporą szybkością.

Na poniższych filmach znajdziecie wszystkie warianty Obcego, jego X-ray, fatality oraz oczywiście brutality. Zachęcam do zapoznania się przynajmniej z pierwszym materiałem – autorzy upiększyli pojedynek pewnym ciekawym elementem. 


Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay mortal kombat x NetherRealm Studios