Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2016 20:02
Francuzi przedstawiają ciekawy poradnik do Tom Clancy's The Division
1355V

Francuzi przedstawiają ciekawy poradnik do Tom Clancy's The Division

Ubisoft przygotowuje się do wielkiej premiery Tom Clancy's The Division. Firma właśnie przedstawiła poradnik, który może spodobać się graczom wyczekującym na premierę. W dzienniku znajdziecie wskazówki ułatwiające zrozumienie wydarzeń z Nowego Jorku, a jednocześnie odblokujecie dodatkową zawartość do gry! 

Poradniki do gier nie są niczym nadzwyczajnym, ale Ubisoft postanowił podejść do tematu odrobinę inaczej. Firma przygotowała 176-stronicową książkę, w której znajdziemy zapiski kobiety walczącej o przetrwanie i próbującej znaleźć odpowiedź na kluczowe pytanie – dlaczego upadł Nowy Jork?

W podręczniku znajdziemy oczywiście typowe informacje na temat gry typu – jak się chować oraz jak przetrwać w pogrążonym epidemią mieście. Ponadto autorzy przygotowali „mapę pozwalającą dotrzeć do tego, który to zaczął” – możemy w tej sytuacji przypuszczać, że w tekście znajdziemy szczegóły pacjenta 0, czyli pierwszej osoby zarażonej tym piekielnym wirusem.

Niestety, wiele na to wskazuje, że Francuzi nie zdecydują się przetłumaczyć poradnik na dodatkowe języki i zainteresowani mogą nabyć wyłącznie angielską wersję. Kompendium wiedzy zostało wycenione na około 100 zł. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: poradnik tom clancy's the division Ubisoft