Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2016 19:28
Battalion 1944 może otrzymać kampanię single-player! Zobaczcie nowy zwiastun
1334V

Battalion 1944 może otrzymać kampanię single-player! Zobaczcie nowy zwiastun

Na początku miesiąca deweloperzy z Bulkhead Interactive zapowiedzieli Battalion 1944. W produkcji powrócimy do czasów II wojny światowej i ta wiadomość ucieszyła wielu sympatyków shooterów. Dotychczas autorzy skupiali się wyłącznie na trybie sieciowym, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że jest szansa na historię dla pojedynczego gracza!  

Bulkhead Interactive wpadło na dobry pomysł. Twórcy postanowili zaoferować graczom strzelankę umiejscowioną w czasach II wojny światowej. Studio przygotowując ten tytuł inspiruje się Call of Duty 2, Day of Defeat oraz Medal of Honor.

Deweloperzy postanowili zebrać pieniądze na produkcję na Kickstarterze i bardzo szybko otrzymali niezbędne 100 tysięcy funtów. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 6 dni, ale autorzy postanowili przedstawić kolejne cele. Zespół poinformował, że może przygotować kolejne mapy, nowe jednostki (Brytyjczyków oraz Rosjan), więcej kostiumów, tryb offline przypominający hordę, ale bez wątpienia najciekawszym progiem jest kampania single-player.

Mam wrażenie, że twórcy przedstawili ten cel zdecydowanie za późno. Potrzebują na przygotowanie elementu 1 200 000 funtów, a aktualnie posiadają 254 000 funtów. Miejmy nadzieję, że ekipa wpadnie na to jak mimo wszystko znaleźć potrzebną gotówkę na przygotowanie historii… Może odpowiedni wydawca zajmie się przygodą i dzięki temu w maju 2017 otrzymamy nie tylko sieciowego shootera? Oby! Na zakończenie zapraszam Was na świeżutki zwiastun.  

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/bulkheadinteractive/battalion-1944-pc-xb1-ps4?

Tagi: