Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2016 18:04
Microsoft wciąż ma ogromne problemy z Xbox Live. Usługa ponownie wyłączona na Xbox One
1122V

Microsoft wciąż ma ogromne problemy z Xbox Live. Usługa ponownie wyłączona na Xbox One

Amerykanie nie będą dobrze wspominać ostatnich kilku dni. Xbox Live wciąż odmawia posłuszeństwa i inżynierowie z Redmond dwoją się i troją, by naprawić usługę. Od kilku minut Sieć Microsoftu ponownie nie działa. 

Microsoft oficjalnie poinformował, że pojawił się kolejny problem z Xbox One. Gracze aktualnie nie mogą pobierać nowej zawartości oraz korzystać z cyfrowych dóbr. Jest to zaskakująca sytuacja, ponieważ Amerykanie dopiero kilka godzin temu zawiadomili o naprawieniu identycznego problemu.

Komunikat pojawił się na profilu Xbox Support. Firma przeprasza za niedogodności i stara się naprawić sytuację. Należy jednak zauważyć, że w ostatnim czasie niedogodności na Xbox Live pojawiają się zdecydowanie częściej. Niektórzy nawet wyliczają, że w przeciągu ostatnich kilku dni usługa ośmiokrotnie odmówiła współpracy. 

Oczywiście problem nie dotyczy wszystkich. Jeśli korzystacie wyłącznie z pudełek, to pewnie bez problemu postrzelacie dzisiaj wieczorem… Sytuacja wygląda zdecydowanie gorzej w momencie pobierania produkcji lub aktualizacji. Ja kilka dni temu miałem spory problem z pobraniem Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 – tytuł zniknął ze sklepu i dopiero po przejściu na amerykański rynek mogłem dodać grę na listę. Mimo to pozycja i tak nie działała i musiałem czekać na usunięcie błędu.   

Tagi: microsoft xbox live xbox one