Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2016 20:53
Nietypowa opowieść w cybernetycznym świecie. Zobaczcie zwiastun Soul Axiom
629V

Nietypowa opowieść w cybernetycznym świecie. Zobaczcie zwiastun Soul Axiom

Wales Interactive niedawno z dumą poinformowało, że zakończyło prace nad Soul Axiom i z tego powodu już w przyszłym tygodniu odbędzie się oczekiwana premiera. Ta przygodówka powinna spodobać się graczom preferującym trudne, futurystyczne tematy. 

Soul Axiom oczarowało wielu graczy podczas programu Early Access na Steam. Klienci wspominają o naprawdę ciekawej historii, która została odpowiednio ubrana w futurystyczny świat oraz umiejętności bohatera. Podczas przygody doświadczymy „życia po życiu” w cyfrowym świecie zwanym Elysium. To miejsce jest rajskim serwerem, na którym zmarły może w nieskończoność przeżywać własne marzenia oraz uczestniczyć w najlepszych wspomnieniach.  

Produkcja już 29 lutego zadebiutuje na komputerach osobistych. Autorzy zapowiedzieli, że w niedalekiej przyszłości z opowieścią zapoznają się również gracze na PlayStation 4, Xboksach One i Nintendo Wii U.

Poniżej zobaczycie premierowy zwiastun, który przedstawia wspomnianą krainę. Gra jest zapowiadana jako cybernetyczny thiller dla wiernych fanów futurystycznych klimatów. 

Tagi: Soul Axiom trailer Wales Interactive zwiastun