Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2016 13:25
Szykujcie się na shootera we współczesności. Zapowiedziano Insurgency: Sandstorm
1504V

Szykujcie się na shootera we współczesności. Zapowiedziano Insurgency: Sandstorm

Jeśli macie już dość wszystkich futurystycznych strzelanek, to powinna Was zainteresować wiadomość o powstawaniu Insurgency: Sandstorm. Deweloperzy z New World Interactive właśnie poinformowali o podpisaniu współpracy z Focus Home Interactive i jednocześnie przedstawili produkcję. 

Insurgency: Sandstorm jest strzelanką przygotowaną przez New World Interactive i jednocześnie wydaną przez Focus Home Interactive. Wydarzenia w produkcji zostały umiejscowione na Bliskim Wschodzie, a w grze pojawi się pełnoprawna kampania, tryb sieciowy oraz zmagania dla sympatyków kooperacji.

Pierwsza odsłona Insurgency zadebiutowała na rynku w 2014 roku i zebrała oceny na poziomie 74%. Twórcy poinformowali, że dzięki współpracy z FHI mogą stworzyć znacznie lepszą pozycję, która pozwoli im rozwijać wykreowane uniwersum. Pierwowzór trafił do ponad 2,3 mln graczy wyłącznie na komputerach osobistych.

Kontynuacja jest przygotowywana na Unreal Engine 4 i w 2017 roku trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste. Dzisiaj możemy spojrzeć na kilka screenshotów, które zwiastują ciekawy projekt. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Focus Home Interactive Insurgency: Sandstorm New World Interactive