Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2016 16:00
Call of Duty: Black Ops III z kolejnym rekordem. Gra pobiła wynik Call of Duty: Modern Warfare 2
674V

Call of Duty: Black Ops III z kolejnym rekordem. Gra pobiła wynik Call of Duty: Modern Warfare 2

Treyarch może być dumne ze swojego ostatniego dzieła. Produkcja wciąż cieszy się ogromną popularnością i dzięki temu pozycja zgarnia kolejne rekordy. W najnowszym osiągnięciu nie przeszkodził nawet Street Fighter V.

GFK Chart-Track opublikowało dokładne dane sprzedaży gier z Wielkiej Brytanii i Call of Duty: Black Ops III ponownie zgarnęło złoto. Tytuł już 11 raz jest najchętniej kupowaną grą wśród Brytyjczyków i dzięki temu pozycja może pochwalić się pobiciem wszystkich pozostałych odsłon serii.

W całym 2016 roku projekt Treyarch tylko raz nie wskoczył na pierwsze miejsce. Warto odnotować, że w ubiegłym tygodniu debiutował Street Fighter V, ale tytuł nie zdołał pokonać strzelanki wydawanej przez Activision. Dzieło Capcomu zajęło wysokie, drugie miejsce.

Ciekawostką na pewno jest informacja, że w tym rankingu ogólnym rekordzistą jest Who Wants To Be A Millionaire?, czyli pozycja z pierwszego PlayStation. Gra na schemacie znanego teleturnieju 18-krotnie cieszyła się pierwszym miejscem.

Tak prezentują się najchętniej kupowane tytuły z ubiegłego tygodnia na Wyspach:

  1. Call of Duty: Black Ops III
  2. Street Fighter V
  3. FIFA 16
  4. LEGO Marvel’s Avengers
  5. Grand Theft Auto V
  6. Star Wars Battlefront
  7. Fallout 4
  8. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
  9. Pokémon Super Mystery Dungeon 
  10. Minecraft: Story Mode

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/call_of_duty_black_ops_3/news/black_ops_3_has_spent_more_weeks_at_no_1_than_any_other_call_of_duty.html

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III Treyarch