Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2016 14:08
Battlefield 5 dostarczy nową jakość oprawy wizualnej? Twórcy wyznaczyli cele
2437V

Battlefield 5 dostarczy nową jakość oprawy wizualnej? Twórcy wyznaczyli cele

DICE jeszcze nie zapowiedziało oficjalnie Battlefield 5, ale możemy mieć pewność, że gra powstaje. Według najnowszych informacji zespół odpowiedzialny za pozycję ma zaoferować graczom wrażenia na zupełnie nowym poziomie. 

Twórcy nowego Battlefielda nie śpieszą się z publikowaniem jakichkolwiek informacji o tytule. Nie jest wielkim sekretem, że gra powstaje, ale pewnie oficjalna prezentacje odbędzie się dopiero na tegorocznym E3.

Mimo to wierni fani uniwersum nie zamierzają czekać na szczegóły. Gracze wyciągają informacje ze strony zespołu, na której pojawiają się ciekawostki. Studio właśnie poszukuje starszego grafika do przygotowania materiałów koncepcyjnych i w ofercie pracy pojawia się wzmianka o przygotowaniu tytułu AAA, w którym zespół ma „pchnąć jakość grafiki na wyższy poziom”.  

Nie jest to pierwszy sygnał, gdy deweloperzy wyraźnie pokazują, że zamierzają zdecydowanie usprawnić i upiększyć swoją nową pozycje. Na początku roku pojawiła się wiadomość, która sugerowała, że Battlefield 5 wykorzysta nową technologię do animacji bohaterów.

W sumie są to bardzo dobre informacje, ponieważ wiele na to wskazuje, że DICE faktycznie zamierza zaoferować graczom coś więcej niż tylko skromną aktualizację do poprzedniej odsłony. W sumie od premiery Battlefield 4 minęło już sporo czasu, więc ekipa mogła w spokoju dopracowywać projekt. 

Źródło: http://gamingbolt.com/battlefield-5-dice-looking-to-push-visual-quality-to-the-next-level

Tagi: battlefield 5 dice Electronic Arts