Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.02.2016 08:38
Sony przygotowało limitowane edycje PS4 na premierę Dark Souls III
1485V

Sony przygotowało limitowane edycje PS4 na premierę Dark Souls III

Sony szykuje nowe zestawy PlayStation 4 przeznaczone dla rynku japońskiego, które mają zostać wydane w dniu premiery Dark Souls 3.

Sony zapowiedziało na początku bieżącego roku, że szykuje dla japońskich graczy nowe limitowane edycje PS4. Dopiero teraz firma podzieliła się z nami szczegółami na temat tej propozycji.

Konsole zostaną wydane w dwóch wersjach kolorystycznych - Elite Knight i Cinder Knight (srebrna i czarna pokrywka HDD). W obu opcjach na pokrywach twardego dysku umieszczono logo Dark Souls III, wraz z grafiką z gry. Do wyboru jest model PS4 z dyskiem 1TB (za 49 tysięcy jenów) i model 500GB (44 tysięcy jenów).

W każdym pakiecie znajdziemy konsolę, nośnik z Dark Souls III, motyw do menu Dark Souls III, pokrywkę na dysk oraz ścieżkę dźwiękową. Nie wiadomo jeszcze czy takie zestawy będą sprzedawane również poza Japonią.

Przy okazji warto przypomnieć, że Bandai Namco już zapowiedziało Przepustkę Sezonową, która ma kosztować 25 dolarów. Można ją zamawiać już w tej chwili na Steam i Xbox Marketplace. Nie wiemy jeszcze, co dokładnie ma wchodzić w skład tej Przepustki.

Dark Souls III zadebiutuje na rynku japońskim już 24 marca. Reszta świata dostanie swoją wersję gry 12 kwietnia.

Tagi: edycja limitowana japonia konsola ps4 sony