Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.02.2016 07:57
Udoskonalony system oświetlenia w Killer Instinct Season 3 i znany fanom Halo zawodnik
713V

Udoskonalony system oświetlenia w Killer Instinct Season 3 i znany fanom Halo zawodnik

Killer Instinct: Season 3 szykuje się do marcowej premiery. Deweloperzy co chwila podrzucają nam nowe informacje o tej bijatyce ekskluzywnej dla na PC i Xbox One.

Tym razem skupimy się na temacie nowego bohatera i na usprawnieniach wizualnych w Killer Instinct Season 3. Twórcy ujawnili, że kolejną nową postacią będzie Arbiter, doskonale znany fanom serii Halo. Niezły zwiastun wprowadzający tego wojownika do Killer Instinct możecie sprawdzić poniżej.

W najnowszym wpisie na oficjalnym blogu gry deweloperzy rozpisali się trochę na temat usprawnień graficznych w nowym sezonie Killer Instinct. Autorzy przygotowali dla nas nowy system oświetlenia, który działać będzie również na starych arenach.

"Wszystkie nasze areny oświetliliśmy na nowo z użyciem lepszej technologii. Postacie teraz komponują się ze scenerią w sposób naprawdę wiarygodny, co zapewnia lepszą integrację z otoczeniem, ale przy zachowaniu czytelności - co jest niezwykle ważne dla bijatyk. Jesteśmy w tej chwili w stanie osiągnąć realistyczny efekt odbić i refleksów światła, dzięki czemu lepiej akcentujemy bohaterów i 'wyciągamy ich' z tła.


Tagi: bijatyka grafika Halo killer instinct pc xbox one