Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2016 15:30
Rico nie może narzekać na brak wyzwań. Futurystyczne DLC trafi do Just Cause 3
1451V

Rico nie może narzekać na brak wyzwań. Futurystyczne DLC trafi do Just Cause 3

Avalanche Studios nadal rozwija Just Cause 3. Firma właśnie przedstawiła nadciągające DLC, w którym Rico Rodriguez będzie musiał zmierzyć się z futurystyczną technologią. Na szczęście bohater w obliczu niebezpieczeństw nie jest bezbronny. 

Avalanche Studios potwierdziło szczegóły Przepustki Sezonowej do Just Cause 3. Gra otrzyma trzy duże rozszerzenia, w których bohater sprawdzi swoje umiejętności w powietrzu, na lądzie oraz na morzu.  

Dzisiaj otrzymaliśmy zwiastun oraz screenshoty pierwszego wyzwania. Tytułowa Sky Fortress to latająca forteca pełna zabójczych robotów. Zadaniem Rico jest oczywiście powstrzymanie inwazji i zgniecenie wszystkich puszek. Protagonista otrzyma serię nowych zabawek, dzięki którym będzie mógł poradzić sobie z niebezpieczeństwami. DLC zadebiutuje na rynku w marcu, a twórcy obiecują rozgrywkę na 3-4 godziny.

Twórcy ujawnili również nazwy kolejnych dodatków – Land Mech Assault oraz Bavarium Sea Heist trafią do graczy w późniejszym terminie. W obu przypadkach otrzymamy do wykonania szereg misji, spotkamy nowych przeciwników oraz skorzystamy z ciekawych zabawek.

Pakiet rozszerzeń został wyceniony na około 110 zł, ale sympatycy serii będą mogli nabyć również historie osobno. Sky Fortress zostało wycenione na około 53 zł.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Avalanche Studios dlc dodatek just cause 3