Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2016 15:04
Chcesz przetrwać w The Flame in The Flood? Zbieraj króliki
575V

Chcesz przetrwać w The Flame in The Flood? Zbieraj króliki

W przyszłym tygodniu na dwóch platformach zadebiutuje The Flame in the Flood, więc deweloperzy opublikowali kolejny materiał przedstawiający rozgrywkę. Film prezentuje trudną sztukę przetrwania i zapowiada sporo atrakcji.

W The Flame in the Flood wcielimy się w dziewczynę, która musi przetrwać w losowo generowanym świecie. Naszym zadaniem jest przedarcie się przez ogromną rzekę, ale zabawa nie polega wyłącznie na pływaniu. Podczas rozgrywki należy schodzić z tratwy, uzupełniać zasoby i spełniać wszystkie zachcianki bohaterki.

Oczywiście każde zejście na ląd będzie wyzwaniem. Twórcy przygotowali masę najróżniejszych przeciwników oraz pułapek, które sprawdzą naszą znajomość survivalu. The Molasses Flood nie ukrywa, że podczas tworzenia projektu postawiło na realizm i dzięki temu zdobyta wiedza z prawdziwego życia pomoże nam podczas rozgrywki.

Dzisiaj możemy spojrzeć na polowanie. Nie zawsze zdobytego królika będziemy mogli spałaszować, bo czasami to małe kicające zwierzątko pozwoli nam uporać się ze zdecydowanie większym problemem. Czasami głód nie jest najważniejszy.

Gra zadebiutuje na Xboksach One i komputerach osobistych 24 lutego. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay the flame in the flood the molasses flood