Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2016 15:02
Superhot nadal zaskakuje koncepcją. Zobaczcie nową rozgrywkę z produkcji Polaków
675V

Superhot nadal zaskakuje koncepcją. Zobaczcie nową rozgrywkę z produkcji Polaków

Superhot został zaprezentowany w 2014 roku i od samego początku tytuł zaskakuje. Nie jest to typowa strzelanka, ponieważ Polacy postanowili wykorzystać zabawę czasem. Sprawdźcie najnowszy fragment rozgrywki przedstawiający koncepcję.

Gdy pierwszy raz zobaczyłem Superhot, to sądziłem, że jest to bardzo wczesna faza projektu i autorzy pewnie w późniejszym terminie wrzucą do tytułu skórki bohaterów i upiększą lokację. Dopiero później zrozumiałem, że deweloperzy wpadli na dość nietypowy pomysł w temacie oprawy graficznej produkcji.

Tytuł zaskakuje nie tylko grafiką, ale również pomysłem. W Superhot czas płynie wyłącznie w momencie ruchów bohatera i dzięki temu możemy dobrze się bawić. Na nowym materiale zobaczycie nawet wykorzystanie klawiatury do walki. Jest to bez wątpienia bardzo przyjemny pomysł na eliminowanie oponentów.

Gra w przyszłym tygodniu zadebiutuje na komputerach osobistych, ale gracze na Xboksach One wkrótce również sprawdzą tytuł. Autorzy potwierdzili, że edycja na sprzęt Amerykanów trafi na rynek w marcu. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: