Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2016 20:57
TRON RUN/r trafi na konsole. Zobaczcie zwiastun premierowy
821V

TRON RUN/r trafi na konsole. Zobaczcie zwiastun premierowy

Disney nie zamierza porzucić uniwersum TRON. Firma stale wrzuca na rynek nowe produkty, które mają przypominać o świecie wykreowanym wiele lat temu. Sympatycy tego świata jeszcze w tym miesiącu zapoznają się z TRON RUN/r.

TRON RUN/r to zręcznościówka przygotowana przez Disney Interactive Studios. Tytuł został umiejscowiony w znanym uniwersum TRON, a mechanika produkcji jest inspirowana endless runnerami.

Twórcy tytułu jednak nie pozostali wierni gatunkowi i nie wrzucili do tytułu lokacji generowanych losowo. Studio przygotowało każdą mapę i pozwala zapoznać się z miejscówkami na dwa sposoby. Od czasu do czasu można normalnie biegać, jednak większość misji pokonujemy za pomocą motocyklu. Rozgrywka jest urozmaicona różnymi znajdźkami, które ułatwiają pokonywanie kolejnych lokacji – bonusy i ulepszenia działają czasowo, więc należy wykorzystywać je w odpowiedniej chwili. Autorzy przygotowali również krótkie elementy walki.

Gra w grudniu zadebiutowała w programie Wczesnego Dostępu na Steam, ale studio postanowiło przygotować również wersje na konsole. Produkcja w wersji na PlayStation 4 zadebiutuje 23 lutego, zaś gracze na Xboksach One będą musieli zaczekać na debiut do 1 marca.

Poniżej możecie zerknąć na zwiastun premierowy, a do galerii wrzuciłem serię screenshotów.

 

Źródło: http://www.videogamer.com/pc/tron_runr/news/tron_run_r_exits_early_access_on_steam_coming_next_week_to_eu_ps4_march_1_on_xbox_one.html

Tagi: data premiery screeny tron run/r zapowiedź zwiastun