Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2016 17:12
Bethesda zdradza szczegóły dodatków do Fallout 4! Zagramy już w marcu, ale Przepustka Sezonowa drożeje
2067V

Bethesda zdradza szczegóły dodatków do Fallout 4! Zagramy już w marcu, ale Przepustka Sezonowa drożeje

Mamy ciekawe wieści dla fanów Fallouta. Twórcy właśnie potwierdzili wszystkie informacje dotyczące nadciągających dodatków do Fallout 4. Pierwsze rozszerzenie trafi do graczy już w marcu.

Na dobry początek pozytywne informacje – Bethesda w końcu przedstawiła dokładne szczegóły trzech dodatków do Fallout 4. Pierwszy zadebiutuje na rynku już w marcu, a następne w kwietniu oraz maju. Tak prezentują się gorące informacje:

  • Automatron (cena: około 46 zł, premiera: marzec). Naszym zadaniem będzie pokonanie robotów przygotowanych przez przebiegłego Robobraina. Gracze będą polować na przeciwników oraz otrzymają możliwość tworzenia własnych modeli. Śmiałkowie wybiorą spośród setek części.  
  • Workshop (cena: około 23 zł, premiera kwiecień). Otrzymamy możliwość tworzenia specjalnych klatek do łapania przeciwników. Dodatkowo autorzy przygotują nowe elementy do tworzenia bazy. 
  • Far Harbor (cena: około 112 zł, premiera maj). W DLC otrzymamy pełnoprawną historię, w trakcie której trzeba będzie odnaleźć zaginioną kobietę. Gracze trafią do nowej lokacji umiejscowionej na tytułowej wyspie.  

Studio poinformowało również, że te 3 dodatki to dopiero początek. Z tego powodu cena Przepustki Sezonowej wzrośnie z około 140 zł do około 224 zł. Oczywiście jeśli już posiadamy Season Pass, to nie zapłacimy więcej. Ponadto zainteresowani mogą nabyć pakiet dodatków do 1 marca w starej cenie.

Bethesda również potwierdziła, że premiera każdego dodatku będzie poprzedzona testami, w których mogą uczestniczyć zainteresowani gracze. Chętni muszą wejść na witrynę Bethesda.net i zapisać się do bety.  

Do Fallout 4 nadal będą przygotowywane bezpłatne dodatki oraz aktualizacje – autorzy wspominają między innymi o Survival Mode. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bethesda cenega Fallout 4