Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2016 16:33
Gracze mogą pobierać otwartą betę Tom Clancy's The Division. Gra wykorzysta technologię Eye Tracking
1560V

Gracze mogą pobierać otwartą betę Tom Clancy's The Division. Gra wykorzysta technologię Eye Tracking

W tym tygodniu będziemy świadkami otwartych testów Tom Clancy's The Division, a firma już pozwala zainteresowanym pobierać niezbędne pliki. Dodatkowo otrzymaliśmy zapewnienie, że gra wykorzysta technologię śledzenia ruchów gałek ocznych. Innowacja została zaprezentowana na nowym materiale wideo. 

W ubiegłym tygodniu Ubisoft oficjalnie zapowiedział otwarte testy Tom Clancy's The Division. Zmagania rozpoczną się już 18 lutego na platformie Microsoftu, a gracze na PlayStation 4 i komputerach osobistych dołączą do zabawy następnego dnia. Wydarzenie zakończy się 21 lutego.

Od dzisiaj gracze mogą pobierać pliki i tym samym przygotowywać się do zabawy. Przypominamy, że warto wziąć udział w becie, ponieważ podczas zabawy odblokujemy dodatkową zawartość do pełnej wersji produkcji.

Dzisiaj możemy również spojrzeć na nowy materiał, na którym Ubisoft prezentuje technologię Eye Tracking. Firma umożliwi wykorzystywanie Tobii EyeX oraz Sentry Eye Tracker podczas rozgrywki. Wygląda to całkiem przyjemnie i pewnie graczy, którzy posiadają gadżety chętnie sprawdzą kolejny tytuł. Za pomocą ruchów gałek ocznych zainteresowani mogą celować, czy też wybierać miejsca do ukrycia. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/the-division-will-include-eye-tracking-functionali/1100-6434809/

Tagi: