Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2016 13:58
PlayStation VR zadebiutuje dopiero pod koniec roku? Dyrektor generalny GameStopu zdradza informacje
895V

PlayStation VR zadebiutuje dopiero pod koniec roku? Dyrektor generalny GameStopu zdradza informacje

Japończycy nadal nie publikują szczegółów PlayStation VR, ale prawdopodobnie przedstawiciel GameStopu przez przypadek zdradził jedną z tajemnic urządzenia. Według wypowiedzi Paula Rainesa nie powinniśmy oczekiwać sprzętu w pierwszej połowie roku.

Zapewne wielka prezentacja PlayStation VR odbędzie się na tegorocznym E3. Sony czeka na wielką imprezę i właśnie wydarzenia w Los Angeles jest idealnym miejscem na przedstawienie wszystkich szczegółów.

Wielu analityków przypuszczało, że Sony w przypadku gogli VR nie zdecyduje się na długą kampanię marketingową, a urządzenie trafi do sprzedaży już pod koniec czerwca lub na początku lipca. Jednak dyrektor generalny GameStopu – Paul Raines – podczas ostatniego wywiadu zaznaczył, że jego firma jest gotowa na wielką premierę, która odbędzie się jesienią:

„Będziemy świadkami wielkiej premiery i my będziemy na nią gotowi, razem z Sony przygotujemy debiut produktu na jesień, a ponadto dyskutujemy z dwoma innymi firmami.”

Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to pewnie PS VR trafi do graczy dopiero pod koniec roku. Możemy przypuszczać, że Japończycy mogą zdecydować się na listopadową premierę, która miałaby symboliczne znaczenie dla PlayStation 4. Warto również pamiętać, że Oculus trafi do pierwszych chętnych już pod koniec marca.

Źródło: http://vrfocus.com/archives/29644/gamestop-ceo-on-psvr-we-will-bring-the-sony-product-this-fall/

Tagi: