Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2016 20:08
Dark Souls 3 zostanie rozszerzone przez „2 epickie DLC”
998V

Dark Souls 3 zostanie rozszerzone przez „2 epickie DLC”

From Software wraz z Dark Souls 3 najprawdopodobniej zakończy tę serię, jednak fani umierania mogą szykować się na dodatkowe atrakcje. Do Sieci wyciekły informacje o dwóch rozszerzeniach, które wprowadzą do gry sporo nowej treści. 

Dark Souls 3 zapowiada się na wyjątkową przygodę dla fanów uniwersum. Deweloperzy zapowiedzieli, że ta odsłona zakończy serię i w przyszłości nie otrzymamy kolejnych części „Dusz”. Pewnie ekipa ma już inne plany lub nawet rozpoczęto prace nad kolejnymi IP, ale zanim poznamy jakiekolwiek szczegóły, zainteresowani zakosztują w dodatkach przygotowanych przez Japończyków.

Na australijskiej odsłonie Xbox.com została zaktualizowana podstrona produkcji, gdzie zostały przedstawione dokładne szczegóły Przepustki Sezonowej. Zainteresowani gracze mogą nabyć w obniżonej cenie „2 epickie DLC”, które wprowadzą do gry:

  • Nową mapę
  • Nowych wrogów
  • Nowych bossów
  • Nowe bronie
  • Nowe zbroje

Oczywiście nie otrzymaliśmy konkretów na temat wydania pakietu, ale takie szczegóły zostaną opublikowane pewnie dopiero po premierze tytułu.  Szkoda, że te informacje docierają do nas w taki sposób – wolałbym zobaczyć stosowny zwiastun. 

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/dark_souls_3/news/dark_souls_3_season_pass_offers_access_to_two_epic_dlc_packs.html

Tagi: Bandai Namco dark souls 3 From Software przepustka sezonowa season pass