Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2016 20:23
Hellraid powróci. Techland ma wielkie plany związane z tą produkcją
1892V

Hellraid powróci. Techland ma wielkie plany związane z tą produkcją

Pamiętacie jeszcze o Hellraid? Gra została zapowiedziana przez twórców z Wrocławia w 2013 roku, ale w maju pozycja została oficjalnie odłożona na półkę. Mimo wszystko możemy mieć pewność, że Techland pamięta o projekcie i ten mroczny action RPG powróci. 

W ubiegłym roku Techland oficjalnie potwierdził, że prace nad Hellraid zostały wstrzymane, a tytuł potrzebuje znacznej przebudowy. Po wewnętrznych analizach zespół stwierdził, że gra w przygotowanym kształcie i formie nie spełnia oczekiwań deweloperów, więc postanowiono powrócić do wstępnej fazy projektu.

Możemy mieć jednak pewność, że pozycja powróci. Dyrektor Generalny studia – Paweł Marchewka – potwierdził, że jego ekipa ma bardzo duże plany związane z tą produkcją i gra nie została anulowana. Bardzo możliwe, że już wkrótce prace będą kontynuowane. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla fanów mrocznego fantasy, ponieważ Hellraid na pierwszych materiałach wyglądał bardzo dobrze.  

„Wstrzymaliśmy prace, ponieważ mamy większe plany dla tej produkcji, jednak gra nie została anulowana!”

Przedstawiciel Techlandu potwierdził również, że studio zamierza dalej rozwijać markę Dying Light. Nawet po zakończeniu prac nad Dying Light: The Following, autorzy chcą rozwijać to uniwersum.  

 

Źródło: http://wccftech.com/hellraid-cancelled-techland-leave-dying-light-ceo/

Tagi: Dying Light hellraid Techland