Nowe RPG w stylu Wiedźmina i Gothic z dużymi zmianami. Tryb immersyjny i optymalizacje

Gry
592V
OF Ash
Bartosz Dawidowski | Dzisiaj, 10:53

Of Ash and Steel było przedstawiane, jako tytuł dedykowany fanom starszych RPG, takich jak Gothic czy pierwszy Wiedźmin. Niestety gra trafiła na rynek w nie najlepszym stanie.

Of Ash and Steel wypracowało sobie "mieszane" opinie na Steam (średnia 65%), ale to się może niedługo zmienić - w kierunku pochwał. Ten roleplay otrzymuje kolejne ważne poprawki, a wyjątkowo istotna jest tutaj najświeższa, właśnie wydana aktualizacja 1.08.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy zabrali się w patchu 1.08 przede wszystkim za optymalizacje wykorzystania pamięci w Of Ash and Steel. Ekipie udało się obciąć użycie pamięci RAM mniej więcej o 70%, co ma rozwiązywać wiele przypadków zawieszania gry na PC z tylko 16 GB RAM.

Druga ważna nowość to "tryb Immersyjny". Autorzy zapewniają w tym module możliwość spoglądania na świat Of Ash and Steel z perspektywy FPP. Jak to wygląda w akcji możecie sprawdzić na filmiku poniżej. Dodatkowo dostajemy alternatywny tryb celowania podczas walk i kompletne wsparcie dla sterowania z pomocą gamepadów. W następnej aktualizacji twórcy zamierzają udoskonalić AI przeciwników.

Źródło: https://store.steampowered.com/news/app/2893820/view/687506377581528842?l=polish

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper