Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2016 14:03
Hitman wychodzi z cienia. Rozpoczyna się beta, mamy rozgrywkę, a Rozgrzeszenie trafi na Xbox One
1031V

Hitman wychodzi z cienia. Rozpoczyna się beta, mamy rozgrywkę, a Rozgrzeszenie trafi na Xbox One

Od dzisiaj zainteresowani mogą sprawdzać najnowszą produkcję IO Interactive. Beta Hitman (2016) właśnie się rozpoczęła, więc napływają do nas świeżutkie fragmenty rozgrywki. Twórcy mają również dobrą wiadomość dla posiadaczy Xboksów One. 

 Hitman (2016) zadebiutuje na rynku 11 marca, ale już dzisiaj gracze na PlayStation 4 mogą sprawdzać produkcję. Beta wystartowała aktualnie tylko na jednej platformie, ale gracze sympatyzujący z blachą rozpoczną zabawę 19 lutego. Warto przypomnieć, że dostęp do zmagań otrzymają klienci zamawiający pozycję wyłącznie w wersji cyfrowej.

Poniżej możecie spojrzeć na ponad godzinę rozgrywki. Tytuł pod względem grafiki wygląda poprawnie, nie jest to na pewno najwyższa liga, ale mimo wszystko i tak gra prezentuje się lepiej niż na materiałach, które mogliśmy oglądać kilka miesięcy temu.  

IO Interactive potwierdziło, że Hitman: Rozgrzeszenie w najbliższym czasie zadebiutuje na Xboksie One. Twórcy nie mają nic przeciwko wstecznej kompatybilności i zamierzają wspierać usługę Microsoftu. Możemy oczywiście przypuszczać, że tytuł wskoczy do usługi w okolicach premiery Hitman (2016). Amerykanie mogą ponownie zachęcać do kupienia tytułu w wersji na XOne, dodając do zestawu projekt z poprzedniej generacji.  

Tagi: gameplay Hitman (2016) hitman rozgrzeszenie IO Interactive wsteczna kompatybilność