Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2016 17:50
Ubisoft potwierdza - brak Assassin’s Creed w 2016 roku!
1198V

Ubisoft potwierdza - brak Assassin’s Creed w 2016 roku!

Francuska korporacja właśnie poinformowała, że w tym roku nie otrzymamy wielkiej opowieści w uniwersum Assassin’s Creed. Asasyni robią sobie wolne i pewnie szykują miejsce dla pewnego hakera…

Ubisoft w tym roku nie wrzuci na rynek wielkiej opowieści w świecie Asasynów. Firma poinformowała o „przerwie”, dzięki której każda kolejna odsłona będzie lepszą produkcją. Studio zamierza przyjrzeć się poprzednim odsłon, wybrać najlepsze elementy i zdecydowanie przebudować swoje wielkie uniwersum. 

Warto tutaj na pewno przypomnieć plotkę, która pojawiła się na początku roku. Według przeciekom w 2016 roku mamy zagrać w Watch Dogs 2, a w przyszłym roku Asasyni trafią do Egiptu. 

Zespół odpowiedzialny za serię Assassin’s Creed zamierza zbierać informacje od graczy, dzięki którym nadchodząca produkcja zaoferuje fanom oczekiwane wrażenia. Musimy oczywiście pamiętać, że w grudniu do kin trafi film w świecie Assassin’s Creed.

Jest to na pewno ciekawy rozwój sytuacji, który pokazuje, że Francuzi faktycznie zamierzają zmienić politykę dotyczącą swoich niektórych produkcji. 

Tagi: