Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2016 15:57
The Flame in the Flood zadebiutuje jeszcze w lutym. W tej grze śmierć czai się za każdym rogiem
1061V

The Flame in the Flood zadebiutuje jeszcze w lutym. W tej grze śmierć czai się za każdym rogiem

Pierwszy raz o The Flame in the Flood wspominaliśmy na PPE w lipcu ubiegłego roku. Jest to produkcja dla fanów sztuki przetrwania przygotowana przez byłych twórców z Irrational Games, Harmonix oraz Bungie. Ta interesująca roguelike’a zadebiutuje na rynku jeszcze w tym miesiącu.  

Studio The Molasses Flood potwierdziło datę premiery The Flame in the Flood. Gra trafi na Xboksa One i komputery osobiste już 24 lutego. W późniejszym terminie możemy spodziewać się wersji na PlayStation 4.

W tytule zainteresowani gracze wcielą się w dziewczynę, która musi przetrwać w bardzo trudnych warunkach. Bohaterka przedziera się przez proceduralnie generowaną rzekę, a podczas rozgrywki należy zaspokajać potrzeby protagonistki. Gracze muszą zwracać uwagę na samopoczucie, wyziębienie organizmu, głód, a jednocześnie walczyć z najróżniejszą zwierzyną.

Najnowszy zwiastun przedstawia kilka rywali, a jednocześnie podsuwa małe porady dotyczące walki z napotkanymi oponentami. Gra w wielu miejscach przypomina nagradzany Don’t Starve, ale w tym przypadku autorzy postawili na większy realizm.

Jeśli preferujecie survivalowe przyjemności, a ponadto nie macie alergii na gatunek roguelike, to powinniście się zainteresować tym tytułem. Produkcja zaoferuje śmiałkom wymagającą przeprawę. 

Źródło: http://www.destructoid.com/everything-is-out-to-kill-you-in-the-flame-in-the-flood-340451.phtml

Tagi: data premiery the flame in the flood the molasses flood zwiastun