Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2016 13:30
Silne i widowiskowe ciosy na nowym materiale z Tekken 7
1307V

Silne i widowiskowe ciosy na nowym materiale z Tekken 7

Bandai Namco rozpieszcza fanów Tekkena. Firma ponownie opublikowała długi materiał przedstawiający czystą rozgrywkę z Tekken 7. Film skupia się na systemie Rage Attack. 

Tekken 7 na kolejnym filmie wygląda bardzo przyjemnie. Do premiery jeszcze daleka droga, jeszcze wiele zmieni się w kilku kluczowych aspektach, ale myślę, że nawet gdyby dzisiaj Bandai Namco wrzuciło tytuł na rynek, to wierni fani i tak by nie narzekali. Studio obiecało, że do premiery zajmie się jeszcze między innymi usprawnieniem grafiki.

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki materiał przedstawiający Rage Attack. Każdy z bohaterów posiada inną umiejętność, którą będziemy musieli odpowiednio wykorzystać, by osiągnąć oczekiwany sukces. System umożliwi graczom przygotowywanie nowych combosów.

Warto zauważyć, że Japończycy w ostatnim czasie bardzo często prezentują Tekken 7. Mam nadzieję, że jest to dobra zapowiedź nadciągających atrakcji i już wkrótce otrzymamy gorące szczegóły na temat wydania tytułu. Premiera w wakacje – choć wydaje się niemożliwa – byłaby spełnieniem marzeń.

Źródło: YouTube.com

Tagi: