Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2016 18:06
Ubisoft zapowiada otwarte testy Tom Clancy's The Division! Mamy również nowy zwiastun
1352V

Ubisoft zapowiada otwarte testy Tom Clancy's The Division! Mamy również nowy zwiastun

Stało się. Francuska korporacja potwierdziła krążące w Sieci plotki i zapowiedziała otwarte testy Tom Clancy's The Division. Zmagania rozpoczną się w przyszłym tygodniu, a ponadto możemy zerknąć na nowy zwiastun.

Francuska korporacja potwierdziła plotkę i zapowiedziała otwarte testy Tom Clancy's The Division. Zmagania rozpoczną się 18 lutego, ale w ten dzień pobiegają po Nowym Jorku wyłącznie gracze na Xboksach One. Następnego dnia beta rozpocznie się na PlayStation 4 i komputerach osobistych. Oficjalne zakończenie zostało zaplanowane na 21 lutego. 

Twórcy zapowiedzieli, że w grze zostaną udostępnione nowe misje, które pozwolą nam lepiej poznać produkcję. Ponadto dzięki rozgrywce odblokujemy elementy do pełnej wersji gry. Aktualnie nie otrzymaliśmy w tym temacie szczegółów, ale pewnie w niedalekiej przyszłości studio przedstawi stosowną wiadomość. 

Otrzymaliśmy również nowy zwiastun, który przedstawia frakcje utworzone w Nowym Jorku. Każda grupa charakteryzuje się innym stylem atakowania oraz posiada innych zawodników.  

Znajdą się chętni na testy?

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta tom clancy's the division Ubisoft