Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2016 17:18
Bohaterowie i efektowne walki. Kunsztowny zwiastun Street Fighter V
679V

Bohaterowie i efektowne walki. Kunsztowny zwiastun Street Fighter V

Capcom odlicza dni do premiery Street Fighter V i firma właśnie opublikowała bardzo przyzwoity materiał z produkcji. Film zapowiada bohaterów, pokazuje walki i potrafi nakręcić na tytuł. Fani serii muszą zobaczyć ten materiał.

Ponad 3 minuty trwa najnowsza zajawka Street Fighter V, na której twórcy w przyzwoity sposób prezentują bohaterów i zapowiadają nadciągające walki. Materiał skupia się na poszczególnych wojownikach, pokazuje ich ciosy, ale bez wątpienia najważniejszym elementem zwiastuna jest jego budowa.

Capcom zaprezentował aktualnie najlepszy trailer SFV, który wygląda świetnie pod względem oprawy, ale również zaskakuje dobraną muzyką. Całość tworzy spójny charakter i wygląda naprawdę dobrze.

Premiera produkcji odbędzie się 16 lutego i bez wątpienia jest to pozycja dla fanów gatunku. Jeśli od kilku miesięcy macie ochotę na mocną bijatykę, to powinniście pamiętać o tej premierze. Gra na każdym kolejnym materiale wygląda przyjemnie, a Japończycy mają zdrowe podejście dotyczące rozwoju projektu. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Street Fighter V trailer zwiastun