Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2016 19:31
Nowy Jork vs. Tom Clancy's The Division. Ubisoft poradził sobie z odwzorowaniem miasta
1138V

Nowy Jork vs. Tom Clancy's The Division. Ubisoft poradził sobie z odwzorowaniem miasta

Francuska korporacja kilkukrotnie zapowiadała, że w przypadku Tom Clancy's The Division mnóstwo czasu spędzono nad odwzorowaniem niemal każdej dzielnicy Nowego Jorku. Jeden z graczy postanowił sprawdzić te słowa i wykonał ciekawe porównanie. 

W ubiegłym miesiącu Ubisoft potwierdził, że w Tom Clancy's The Division nie otrzymamy na start całego Nowego Jorku. W dniu premiery pobiegamy wyłącznie po środkowej części Manhattanu. Twórcy jednak obiecywali, że w przypadku przygotowanej lokacji otrzymamy bardzo skrupulatnie odwzorowaną lokację.

Jak zobaczycie poniżej, studio nie kłamało. W najnowszym tytule Francuzów miejscówki są dopieszczone i możemy śmiało przypuszczać, że deweloperzy spędzili sporo czasu na przygotowanie miejscówek.

Oczywiście miasto w grze jest opustoszałe, jednak to akurat jest spowodowane strasznym wirusem. Musimy pamiętać, że Nowy Jork w Tom Clancy's The Division jest miejscem, w którym narodziła się zaraza i ludzie po wybuchu epidemii porzucili swój dorobek lub zostali zabici. Miejmy nadzieję, że kolejne części Nowego Jorku zostały przez Ubisoft przygotowane z identyczną dbałością o detale. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: miasto porównanie tom clancy's the division Ubisoft