Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2016 17:01
Techland publikuje klimatyczny, premierowy zwiastun Dying Light: The Following
819V

Techland publikuje klimatyczny, premierowy zwiastun Dying Light: The Following

Kyle Crane jutro rozpocznie swoją wielką misję, więc Techland postanowił zapowiedzieć historię nowym zwiastunem. Materiał zarysowuje opowieść, przedstawia nowe elementy gry i pozwala przygotować się na sporo przyjemności. 

Twórcy przez ostatnie kilka tygodni w bardzo dokładny sposób zapowiadali Dying Light: The Following. Zobaczyliśmy serię zwiastunów, otrzymaliśmy informacje o nowych elementach w rozgrywce, a poniższy zwiastun jest podsumowaniem tych przyjemności.

Techland przygotował ogromne rozszerzenie, które zapewni nam rozgrywkę na dobre kilkanaście godzin. Autorzy nie oszczędzali, przygotowali ogromną mapę, wrzucili do tytułu buggy, zadbali o nowe umiejętności, a ponadto zajęli się usprawnieniem grafiki, ulepszyli bieganie po dachach i nie zapomnieli o dodatkowych broniach.

Można odnieść wrażenie, że miłośnicy biegania za żywymi trupami będą wniebowzięci. Deweloperzy z Wrocławia znacząco rozwinęli podstawkę i jeśli wszystkie elementy zostały dograne, to otrzymamy jedną z najmocniejszych tegorocznych premier na rodzimym rynku. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dying light: the following premierowy trailer Techland zwiastun