Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 06.02.2016 11:26
Jak wielka jest mapa Tom Clancy's The Division?
2161V

Jak wielka jest mapa Tom Clancy's The Division?

Ubisoft nie raz, nie dwa zmieniał swoje deklaracje o tym, jak duży teren zostanie udostępniony graczom w Tom Clancy's The Division. Warto więc porównać obietnice Ubi z tym, co zaoferowały nam Grand Theft Auto V i Fallout 4.

Porównania dokonał YouTuber MarcoStyle, który uzyskał od wydawcy dostęp do wczesnych wersji gry i poświęcił Tom Clancy's The Division cały swój kanał.

Zacznijmy od wspomnienia, że mapy Tom Clancy's The Division, Grand Theft Auto V oraz Fallout 4 są wzorowane na amerykańskich miastach, tj. kolejno: Śródmieściu Manhattanu, Los Angeles i Bostonie.

Porównując rozmiary poszczególnych map, trzeba wziąć na poprawkę to, czy twórcy zaprojektowali je z myślą o przemierzaniu jej per pedes czy sportowym autem. Inną sprawą jest też wypełnienie mapy zawartością - żadna mapa nie będzie warta swojej wielkości, jeżeli puste przestrzenie zajmą jej połowę wielkości.

Pamiętajmy, że Tom Clancy's The Division to także podziemia i wnętrza budynków - co nie każda gra oferuje - wpływając na zapełnienie mapy oraz jej wielkość.

Źródło: http://gameranx.com/updates/id/36133/article/check-out-how-the-divisions-map-stacks-up-against-gta-and-fallout-4/

Tagi: Massive Entertainment tom clancy's the division Ubisoft