Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2016 19:39
H1Z1 podzielone na dwie gry. Poznajcie H1Z1: Just Survive i H1Z1: King of the Kill
2079V

H1Z1 podzielone na dwie gry. Poznajcie H1Z1: Just Survive i H1Z1: King of the Kill

Daybreak Game Company poinformowało o wielkich zmianach w H1Z1. Studio postanowiło podzielić produkcję na dwa osobne projekty i tym samym zaoferować graczom ciekawsze zmagania. Otrzymaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące tytułów, które zadebiutują na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. 

Daybreak Game Company zamierza zdecydowanie rozwinąć uniwersum H1Z1. Znana i oczekiwana gra została podzielona na dwa projekty, które wspólnymi siłami mają odnieść większy sukces i mocniej rozpracować markę na świecie. Tak prezentują się pierwsze szczegóły produkcji:

H1Z1: Just Survive to produkcja przygotowana przez Daybreak Game Company (dawne Sony Online Entertainment). Tytuł pozostaje wierny H1Z1 i oferuje otwarty świat i sieciową rozgrywkę, w której gracze muszą tworzyć przedmioty, konstruować budynki oraz oczywiście walczyć z innymi zawodnikami oraz zombiakami.

H1Z1: King of the Kill to produkcja przygotowana przez Daybreak Game Company (dawne Sony Online Entertainment). Gra skupia się na wieloosobowych pojedynkach, a podczas zmagań gracze trafiają na małe mapy i muszą za wszelką cenę pokonać przeciwników. Twórcy zaoferują kilka trybów rozgrywki.

Jens Anderson, dyrektor kreatywny studia, potwierdził, że społeczność H1Z1 miała różne plany na rozwój gry, więc postanowiono podzielić pracę na zespoły i zaoferować graczom dwie pozycje. W tej sytuacji każdy zainteresowany będzie mógł sięgnąć po pozycję, która bardziej przypadnie mu do gustu.  

King of the Kill jest przygotowywane od kilku miesięcy i latem odbędzie się premiera na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Deweloperzy potwierdzili, że gra będzie kosztować około 80-100 zł, a w pozycji pojawią się opcjonalne mikrotransakcje. W galerii możecie spojrzeć na kilka screenów z KOTK. 

Źródło: http://www.polygon.com/2016/2/5/10921418/h1z1-consoles-just-survive-king-of-the-kill-ps4-xbox-one

Tagi: daybreak game company H1Z1 h1z1: just survive H1Z1: King of the Kill