Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2016 14:01
Ratchet & Clank wkrótce rozpoczną kolejną wielką misję. Zobaczcie reklamy filmu na podstawie gry
780V

Ratchet & Clank wkrótce rozpoczną kolejną wielką misję. Zobaczcie reklamy filmu na podstawie gry

Pod koniec kwietnia widzowie na całym świecie otrzymają możliwość zobaczenia pełnometrażowej animacji na podstawie uniwersum Ratchet & Clank. Produkcja została zaprezentowana dwoma nowymi reklamami. Oglądajcie! 

22 kwietnia w polskich kinach zadebiutuje Ratchet & Clank. Film opowie o walce znanych bohaterów z kosmitą nazwanym Chairman Drek. Ten złoczyńca zniszczył swoją planetę i zamierza podbić malowniczą Galaktykę Solana. Ratchet i jego wierny przyjaciel Clank dołączą do ekipy Strażników Galaktyki, by wspólnymi siłami powstrzymać szaleńca.

Za scenariusz odpowiada T.J. Fixman, który stworzył historie do ostatnich gier z tego uniwersum, a jednocześnie pracował nad najnowszym tytułem. 20 kwietnia na PlayStation 4 zadebiutuje najnowsza produkcja Insomniac Games, która jest zremasterowaną wersją pierwszej opowiecie z tej serii. Warto jednak wiedzieć, że deweloperzy w znaczący sposób zmienili rozgrywkę, dodali nowe elementy i postarali się połączyć pozycję z filmem.

Dzisiaj możemy spojrzeć na dwie przyjemne reklamy. Nie są to długie materiały, ale w ciekawy sposób prezentują ekranizację – w tym projekcie na pewno nie zabraknie humorystycznych motywów… ;) 

Źródło: YouTube.com

Tagi: