Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2016 19:04
Cena PlayStation VR nie tak straszna jak zapowiadano? Informator zdradza szczegóły
2440V

Cena PlayStation VR nie tak straszna jak zapowiadano? Informator zdradza szczegóły

PlayStation VR jest dla nas nadal zagadką, więc w Sieci stale pojawiają się nowe teorie dotyczące premiery oraz ceny. Najnowsze doniesienia pochodzą podobno z bardzo zaufanego źródła i informator twierdzi, że sprzęt w dniu premiery nie będzie specjalnie drogi…   

Temat ceny PlayStation VR nie milknie. Systematycznie pojawiają się plotki, w których poznajemy datę premiery sprzętu lub możemy przygotowywać gotówkę na nową generację. Najnowsze doniesienia pochodzą z Reddita - użytkownik sirdomino twierdzi, że sprzęt ma kosztować w dniu premiery 299 dolarów, czyli około 1200 zł.

Nie jest to astronomiczna kwota, którą straszą nas zagraniczne sklepy, ale musicie wiedzieć, że za tę kwotę mamy podobno otrzymać same gogle. Gracze będą musieli dokupić PlayStation Camera i PlayStation Move, aby móc w pełni korzystać z przyjemności zaproponowanych przez Sony.

Nie jest to głupie rozwiązanie – przecież wielu z nas ma w domu różdżki i kamerę – i w sumie pewnie wielu graczy skusiłoby się na taką propozycję. Trudno jednak uwierzyć, by sprzęt Sony kosztował „zaledwie” 1200 zł. W pakiecie z okularami posiadacze PlayStation 4 otrzymają specjalną skrzynkę, która wspomoże konsolę i właśnie to pudełko ma znacząco podnieść cenę.

Standardowo na szczegóły musimy zaczekać aż do E3 – szefostwo Sony zapowiedziało, że wszystkie informacje na temat urządzenia poznamy na „dużej growej imprezie”. 

Źródło: http://www.itpro.co.uk/desktop-hardware/24765/playstation-vr-release-date-price-specs-and-games-psvr-could-cost-299-for

Tagi: cena gogle vr playstation 4 playstation vr Plotka