Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2016 15:30
Wizja Ubisoftu dotycząca Tom Clancy's The Division różni się od rzeczywistości? Zobaczcie śmieszny film
1525V

Wizja Ubisoftu dotycząca Tom Clancy's The Division różni się od rzeczywistości? Zobaczcie śmieszny film

Twórcy gier zawsze w wyjątkowy sposób potrafią prezentować swoje najnowsze produkcje. Nie inaczej jest z Tom Clancy's The Division, gdzie na każdym kolejnym materiale Ubisoft prezentuje kooperacyjne akcje, współpracę na najwyższym poziomie i walkę o każdy przedmiot. Dzisiaj możemy spojrzeć jak ta wizja jest skonfrontowana ze smutną, szarą rzeczywistością.  

Pamiętacie te wszystkie wyreżyserowane zwiastuny prezentujące nadchodzące strzelanki? Ja uwielbiam patrzeć na materiały, na których twórcy skaczą, kręcą się, leżą na ziemi i ciągle zabijają „przypadkowo napotkanych rywali”. Takie akcje w rzeczywistości zdarzają się bardzo rzadko i ekipa Eurogamera postanowiła sprawdzić wizję Ubisoftu dotyczącą Tom Clancy's The Division.

Na poniższym filmie możecie zobaczyć ciekawe porównanie – prezentację Francuzów z prawdziwym życiem. Nie jest to nic wyjątkowego, ale dziennikarze w ciekawy sposób konfrontują materiały udostępnione przez twórców ze swoimi wrażeniami.

Jasne, że mając odpowiednią ekipę można wczuć się w klimat gry, ale w tytułach sieciowych jest to zdecydowanie trudniejsze. Często najbardziej przyjemną rozgrywkę potrafi zepsuć losowo napotkany zawodnik, który akurat chce… Poskakać.

Mimo wszystko na końcówce filmu zobaczycie ciekawą sytuację – w DarkZone nie ma żartów i tutaj lepiej się nie wygłupiać. W tych lokacjach można bardzo łatwo stracić dorobek growego życia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: