Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 17:32
Wymagająca, krwawa i satysfakcjonująca rozgrywka. Zobaczcie pojedynki z EA Sports UFC 2
738V

Wymagająca, krwawa i satysfakcjonująca rozgrywka. Zobaczcie pojedynki z EA Sports UFC 2

Gracze testują EA Sports UFC 2, więc w Sieci pojawiają się nowe materiały z produkcji Elektroników. Tytuł z pozoru nie różni się znacząco od swojego poprzednika, ale według pierwszych opinii pojedynki są bardziej wymagające. 

Elektronicy zaprosili do testów EA Sports UFC 2 sporo graczy, którzy chętnie dzielą się w Sieci nowymi materiałami z produkcji. Dzisiaj możemy spojrzeć na kilka walk i zapoznać się z pierwszymi opiniami. Według dostępnych informacji gra charakteryzuje się bardziej wymagającym systemem walki, który wymusza na graczach naukę stylów. Tym razem wykorzystując jeden cios możemy zostać szybko sprowadzeni do parteru.

Na poniższych filmach zobaczycie kilka starć i warto zauważyć, że tytuł wciąż charakteryzuje się bardzo dopracowaną oprawą. Przyjemnie prezentują się twarze fighterów, które z każdą kolejną rudną są mocniej obite. Widać, że autorzy dopracowali ten element.

Studio obiecało, że zajęło się dokładnym odpicowaniem systemu walki, dodano kilka nowych trybów, zajęto się pojedynkami w parterze i usprawniono wiele aspektów produkcji. Pozycja ma prezentować się lepiej pod każdym najmniejszym względem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA SPORTS UFC 2 Electronic Arts gameplay