Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 13:29
Gramy dłużej w Tom Clancy's The Division. Jak Wasze wrażenia z gry Ubisoftu?
1149V

Gramy dłużej w Tom Clancy's The Division. Jak Wasze wrażenia z gry Ubisoftu?

Ubisoft postanowił wydłużyć zabawę i zaprosił do rozgrywki kolejnych graczy. Testy Tom Clancy's The Division nadal trwają, więc jeśli nie macie większych planów, to wskakujcie w buty agentów i biegajcie po Nowym Jorku!

Francuska korporacja potwierdziła wydłużenie testów Tom Clancy's The Division o 24 godziny. Zmagania miały zakończyć się dzisiaj o godzinie 12:00, jednak autorzy postanowili zaoferować zabawę kolejnym śmiałkom i dopiero jutro zakończyć rozgrywkę. Gracze w tej sytuacji mogą przez kolejne godziny sprawdzać tytuł Ubisoftu i jednoznacznie stwierdzić, czy warto inwestować w tę produkcję.

Twórcy postanowili zaszaleć i podobno wysyłają zaproszenia do wszystkich zainteresowanych. W tej sytuacji jeśli jeszcze nie otrzymaliście kodu, to możecie spodziewać się, że stosowna wiadomość już czeka na Waszych skrzynkach. Studio zamierza na zakończenie bety wymęczyć serwery i sprawdzić działanie produkcji przy większej liczbie graczy.

Ta wiadomość to oczywiście dobry moment, by zapytać o Wasze wrażenia. Dacie się ponieść apokalipsie i kupujecie w marcu Tom Clancy's The Division? Gra zbiera w Sieci skrajne opinie, ale nadal wielu graczy zamierza dogłębnie zapoznać się z tytułem po premierze.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/tom_clancys_the_division/news/the_division_beta_extended_until_tuesday.html

Tagi: beta testy tom clancy's the division Ubisoft