Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.02.2016 09:34
Mistrz UFC odwiedzony przez agencję antydopingową w trakcie streamowania Bloodborne
2092V

Mistrz UFC odwiedzony przez agencję antydopingową w trakcie streamowania Bloodborne

Były mistrz UFC odwiedzony przez agencję antydopingową w trakcie streamowania Bloodborne Na Twitchu udzielają się nie tylko przypadkowe osoby, zapaleni gracze i panienki z dużymi dekoltami, ale również sportowcy.

Z jednym z nich wiążę się dosyć kuriozalna sytuacja. Jedną z takich osób jest Demetrious Johnson, aktualny mistrz wagi muszej w mistrzostwach UFC. Podczas jednej z jego transmisji na żywo poprez Twitch, kiedy gość w najlepsze próbował nie umierać zbyt często w Bloodborne, do jego domu zapukali pracownicy USADA (amerykańskiej agencji antydopingowej). Inspektorzy pobrali próbki krwi i moczu Johnsona, żeby zweryfikować czy zawodnik nie korzysta ze "wspomagaczy".

Korzystanie z nielegalnego dopingu jest ponoć dużym problemem wśród zawodników UFC. Żeby ukrócić próby faszerowania się różnymi proszkami powołano do życia wspomnianą instytucję USADA (United States Anti-Doping Agency), która testuje zawodników nawet w ich domach i o nieokreślonych porach.

Demetrious Johnson streamował również ostatnio Grand Theft Auto V, Star Wars Battlefront i oczywiście ostatnia odsłonę serii UFC. Jego kanał na Twitch znajdziecie w tym miejscu.

 

Filmik ze streamem Bloodborne (serwis Streamable)

 

Tagi: Bloodborne humor Twitch ufc