Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 15:00
Superhot zadebiutuje już w lutym! Intrygująca strzelanka od Polaków
1350V

Superhot zadebiutuje już w lutym! Intrygująca strzelanka od Polaków

Superhot systematycznie zbiera pozytywne opinie od graczy oraz dziennikarzy, którzy mogli zapoznać się z betą produkcji. Na szczęście na tytuł nie będziemy musieli dłużej czekać, ponieważ premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Superhot to nietypowa strzelanka, ponieważ podczas zmagań czas płynie wyłącznie w momencie poruszania się bohatera. W tej sytuacji gracze mogą dokładnie planować starcia i omijać kule rywali. Gra zebrała wiele pozytywnych opinii i podobno taka koncepcja sprawdza się świetnie w trakcie przemierzania kolejnych lokacji.

Twórcy dzisiaj poinformowali, że pozycja w wersji na komputery osobiste zadebiutuje na rynku 25 lutego. Na szczęście posiadacze Xboksów One nie będą musieli czekać długo, ponieważ studio obiecuje, że premiera na sprzęcie Microsoftu odbędzie się „troszkę później”.

Jeśli macie ochotę na nietypową strzelankę, to pamiętajcie o tej premierze. Superhot wyróżnia się z tłumu shooterów nietypową oprawą oraz wspomnianym patentem. 

Źródło: http://www.gameinformer.com/games/superhot/b/pc/archive/2016/01/29/timebending-shooter-superhot-will-warm-up-your-winter-in-february.aspx

Tagi: blue brick data premiery Superhot