SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.01.2016 07:54
EA kusi wizją rychłej premiery nowego Titanfall, Battlefield i Mass Effect Andromeda!
1083V

EA kusi wizją rychłej premiery nowego Titanfall, Battlefield i Mass Effect Andromeda!

Wczoraj zarząd Electronic Arts przeprowadził konferencję dotyczącą wyników finansowych za ostatni kwartał. Blake Jorgensen udzielił kilku ciekawych informacji przy okazji spotkania z inwestorami.

Blake Jorgensen zapowiedział, że nowa odsłona serii Battlefield od DICE zostanie wydana w sezonie świątecznym 2016 roku. To jednak nie koniec gorących wieści. Do końca tego roku fiskalnego, czyli do 31 marca 2017 r. mamy pograć również w "nowe doznanie Titanfall" od studia Respawn, a także w Mass Effect: Andromeda, którego można spodziewać się w ostatnich miesiącach bieżącego roku fiskalnego, a więc w okresie od stycznia do marca 2017 r.

CEO firmy Andrew Wilson stwierdził, że widział już w akcji nową odsłonę Titanfall. Gość zachwycał się, że strzelanina wygląda "fantastycznie". Współpraca z Respawn idzie "bardzo dobrze" i kolejne szczegóły zostaną ujawnione w najbliższych miesiącach.

Jorgensen podkreślił na koniec, że w przypadku Titanfall i Mass Effect Andromeda możemy spodziewać się daty premiery w drugiej połowie roku fiskalnego, a więc w okresie od 1 października 2016 r. do 31 marca 2017 r.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że powstaje odsłona serii Titanfall przeznaczona na smartfony. Jej produkcją zajmnuje się studio Particle City i Nexon, więc wygląda na to, że Respawn tworzy nową odsłonę serii na konsole stacjonarne.

Tagi: battlefield dice ea mass effect: andromeda titanfall

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme