Total War: WARHAMMER 40,000 na PC Gaming Show. Creative Assembly szykuje się na ogromny projekt
PC Gamer bardzo stara się, aby PC Gaming Show było prawdziwym świętem dla fanów grania na blaszakach, ale tak naprawdę tylko kilka z zapowiedzi pokazywanych na tym show zasługuje na większą uwagę.
Obok takich niespodzianek jak remastery Thiefa i Company of Heroes czy też zapowiedzi Twierdzy 4, na wspomnienie zasługuje fajny wywiad z twórcami gry Total War: WARHAMMER 40,000, czyli ekipą Creative Assembly. Po ponad dekadzie pracy nad trylogią Total War: WARHAMMER, brytyjscy specjaliści od strategii idą na zupełnie nową i być może większą wyprawę.
Wspomniany właśnie Total War: WARHAMMER 40,000 ma być największą produkcją w dziejach serii Total War i całego Creative Assembly, a jego rozwój plany jest na "wiele, wiele lat". Deweloperzy pokazali przy okazji rozgrywkę z wersji alpha swojego dzieła i trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo przyzwoicie, zwłaszcza jak na tak wczesny etap rozwoju. Już teraz możecie zapisać się do zamkniętych beta testów gry i bezpośrednio pomóc deweloperom w pracy.