Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2016 19:02
Ogromne problemy Diablo III na konsolach - Blizzard interweniuje
1822V

Ogromne problemy Diablo III na konsolach - Blizzard interweniuje

Blizzard kilkukrotnie zapowiadał wielką aktualizację do Diablo III, która trafiła na serwery w ubiegłym tygodniu. Patch dodał wiele ciekawych innowacji, ale równocześnie zepsuł produkcję na konsolach. Gracze z całego świata informują o wielkich niedogodnościach po zainstalowaniu najnowszej łatki. 

Blizzard musi zająć się patchem, który usprawni ostatnią łatkę… Jakkolwiek to brzmi, to aktualnie Diablo III jest niegrywalne na konsolach. Gra nie tylko cierpi na wielkie spadki liczby klatek na sekundę, to ponadto kontrolery źle odczytują ruchy graczy. Zainteresowani informują o znaczących opóźnieniach podczas rozgrywki.

Te niedogodności sprawiają, że gracze  nie mogą cieszyć się spokojnym ubijaniem bestii. Esencją tej pozycji jest akurat walka z hordami przeciwników i tutaj nawet najmniejszy lag sprawia, że śmiałkowie giną. 

Deweloperzy są oczywiście poinformowani i pracują nad rozwiązaniem problemów. Ciekawostką jest fakt, że ekipa Digital Foundry przyglądała się pozycji i przyczyna błędów jest trudna do zdefiniowania. Miejmy jednak nadzieję, że pracownicy „Zamieci” poradzą sobie z przeszkodą – aktualnie firma prosi o przesyłanie jak najwięcej informacji na ten temat. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/diablo-3-console-issues-being-investigated-by-bliz/1100-6433894/

Tagi: