Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2016 16:20
W Dying Light: The Following otrzymamy możliwość odpicowania buggy. Zobaczcie nowy materiał z gry
661V

W Dying Light: The Following otrzymamy możliwość odpicowania buggy. Zobaczcie nowy materiał z gry

Wczoraj mogliście zobaczyć, jak buggy zmieniło Dying Light w Carmageddon, a dzisiaj twórcy postanowili pokazać możliwości maszyn. Firma pozwoli zainteresowanym odpicować bryki, ponieważ samochody będą naszą bronią.  

Techland nie tylko wprowadza bryki do Dying Light, ale również pozwoli nam je dostosować do swoich potrzeb. Na dobry początek zmienimy wygląd, później wymienimy części, a na zakończenie ulepszymy nowe zabawki. Będzie to bez wątpienia ciekawy dodatek, który jednocześnie pokazuje, że autorzy nawet w tym elemencie nie chcieli oszczędzać.

Tak o nowości wypowiedział się Tymon Smektała, producent gry:

“Twój buggy będzie miał kluczowe znaczenie, jeśli chcesz przetrwać na otwartej przestrzeni. Dlatego zależało nam na stworzeniu emocjonalnej więzi między graczami, a ich pojazdami. Oprócz ulepszeń i broni, które będą mogli zamontować w autach, do odkrycia czekają stylowe malowania, a także figurki i zawieszki, dzięki którym buggy stanie się jedyny w swoim rodzaju. Naprawdę Twój.” 

Deweloperzy pozwolą graczom zmieniać, wygląd, części oraz ulepszać buggy:

  • ULEPSZAĆ swoje czterokołowce poprzez dodanie miotaczy ognia, bezpiecznej strefy UV, zderzaka skrzynkowego i wielu innych opcji;
  • Zmieniać WYGLĄD własnego pojazdu terenowego „buggy” dzięki stylowym malowaniom oraz dodaniu charakterystycznych akcesoriów;
  • Wymieniać CZĘŚCI pojazdu, tak aby poprawić mechanikę zawieszenia, podkręcić silnik czy wzmocnić hamulce oraz ulepszyć inne elementy, które poprawią osiągi pojazdu.

W lutym gracze będą mogli nabyć dodatek Dying Light: The Following za 79,90 zł, ale jeśli nie posiadacie podstawki, to najlepiej zainteresujcie się Dying Light: The Following – Enhanced Edition. Rozszerzone wydanie zostało wycenione na 129 zł (PC) lub 199 zł (PS4, XOne). Warto oczywiście pamiętać, że posiadacze Przepustki Sezonowej otrzymają dodatek za darmo. Premiera odbędzie się 9 lutego. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: