Abonament EA Play za 5 zł na miesiąc! Cóż za wyśmienita oferta
Electronic Arts przygotowało wyjątkową niespodziankę dla posiadaczy konsol PlayStation, uruchamiając ograniczoną czasowo promocję na swoją usługę subskrypcyjną.
Zarówno zupełnie nowi użytkownicy, jak i osoby powracające do usługi, mogą wykupić pierwszy miesiąc dostępu do EA Play za jedyne 0,99 dolara (lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie). Z tej niezwykle atrakcyjnej oferty można skorzystać do 18 czerwca 2026 roku.
W zamian za symboliczną opłatę abonenci zyskują pełen dostęp do bogatej biblioteki gier wydawcy zebranej w ramach tzw. Play Listy. Wśród aktualnie promowanych tam pozycji znajdują się najnowsze edycje popularnych serii sportowych, takich jak EA SPORTS NHL 26, Madden NFL 26, College Football 26 oraz wyścigowe F1 25. Do tego dochodzi seria Mass Effect czy Star Wars Jedi.
Co więcej, subskrybenci otrzymają możliwość przedpremierowego przetestowania nadchodzącej bijatyki EA SPORTS UFC 6 od 12 czerwca będą mogli spędzić w grze maksymalnie 10 godzin jeszcze przed jej oficjalnym debiutem rynkowym.
Oprócz szerokiego katalogu gier, członkostwo w programie wiąże się z szeregiem dodatkowych benefitów i wirtualnych upominków rozszerzających cyfrową rozgrywkę w maju oraz na początku lata. Fani piłkarskich emocji w EA SPORTS FC 26 mogą odebrać kosmetyczne dodatki oraz liczyć na zniżki przy zakupie punktów FC czy tokenów do trybu Ultimate Team. Z kolei na graczy takich tytułów jak Apex Legends, Battlefield 6 czy NHL 26 czekają unikalne zawieszki na broń, pakiety startowe, waluta w grze oraz bonusy przyspieszające zdobywanie doświadczenia w przepustkach sezonowych.
Warto pamiętać, że stałym elementem subskrypcji EA Play jest również 10-procentowy rabat na wszelkie cyfrowe zakupy produktów powiązanych z tym wydawcą.