SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2016 13:32
Sony nagrodziło wiernych subskrybentów PlayStation Plus. Zobaczcie miły upominek
4883V

Sony nagrodziło wiernych subskrybentów PlayStation Plus. Zobaczcie miły upominek

W czerwcu ubiegłego roku japońska korporacja zapowiedziała, że zamierza nagrodzić najwierniejszych fanów, którzy subskrybowali PlayStation Plus przez 5 lat. Gracze otrzymują swoje prezenty i jeden ze śmiałków pochwalił się podarunkiem. 

Japończycy postanowili nagrodzić swoich najwierniejszych fanów i w czerwcu ubiegłego roku poinformowali o przygotowaniu specjalnych, spersonalizowanych nagród dla subskrybentów PlayStation Plus, którzy wspierają usługę od startu, czyli 2010 roku.

Gracze otrzymują prezenty, ale chyba mało kto czekał na plakat wsadzony w ramkę. Na grafice widnieją wszystkie informacje gracza – liczba znajomych, w ile produkcji zagrał, ile sesji online rozegrał, czy też nawet ile godzin rozegrał w swoim najlepszym miesiącu. Są to ciekawe informacje i  bez wątpienia jest to miła niespodzianka.

W Sieci pojawiają się mieszane opinie na temat podarku – niektórzy liczyli na zestawy gier lub kontrolery – ale od początku mogliśmy się spodziewać, że będzie to raczej symboliczny upominek. Co sądzicie o przygotowanym plakacie? 

 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/ps_plus_veterans_finally_receive_free_limited_edition_gift_promised_in_june.html

Tagi: playstation 4 playstation plus prezent sony