Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2016 15:01
Ubisoft ma spore problemy z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege! Gracze niszczą grę
3015V

Ubisoft ma spore problemy z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege! Gracze niszczą grę

Na początku grudnia zadebiutował nowy tytuł Ubisoftu, który zrywa z nudnymi schematami współczesnych strzelanek. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege wyróżnia się na tle konkurencji spokojnymi zmaganiami, ale niestety gra ma spore problemy. Ubisoft walczy z opanowaniem produkcji, więc opóźniono debiut pierwszego DLC.  

Od kilku dni gracze zasypują forum Ubisoftu informacjami o problemach z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Produkcja jest wprost niegrywalna, ponieważ zainteresowani spotykają się z ogromnymi lagami, błędami serwerów, nie otrzymują zdobytych punktów, nie mogą wyjść z lobby, jednak najgorszym problemem są „hakerzy”, którzy pojawiają się w miejscu respawnów i eliminują cały zespół – ten ostatni problem możecie zobaczyć na poniższym filmie. Przez ostatnie kilka godzin na witrynie francuskiej korporacji pojawiło się mnóstwo postów od zdruzgotanych klientów.

Ubisoft oczywiście stara się naprawić sytuację, ale możemy mieć pewność, że usunięcie wszystkich problemów to nie będzie łatwa sprawa. Z tego powodu postanowiono opóźnić premierę pierwszego pakietu rozszerzeń. Dodatki miały trafić do graczy już w styczniu, ale według najnowszej informacji powinniśmy oczekiwać DLC na początku lutego.

Otrzymaliśmy również wiadomość, że w pierwszym pakiecie dodatków do gry trafią kanadyjscy antyterroryści z Joint Task Force 2, nowa mapa oraz garść nowych skórek do broni. Warto oczywiście pamiętać, że wszystkie przyjemności zainteresowani odblokują za darmo, ale aktualnie Francuzi muszą uporać się ze sporymi niedogodnościami na serwerach.

Za podesłanie odnośnika do informacji, dziękujemy użytkownikowi Syss.  

Źródło: Informacja od użytkownika

Tagi: problemy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft