Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2015 18:36
Bohaterowie Uncharted 4: A Thief's End jako szmacianki z LittleBigPlanet? Zobaczcie odpicowany zwiastun
928V

Bohaterowie Uncharted 4: A Thief's End jako szmacianki z LittleBigPlanet? Zobaczcie odpicowany zwiastun

Naughty Dog zakończyło rok smutną informacją o przełożeniu daty premiery Uncharted 4: A Thief's End, ale mamy dla fanów gry zdecydowanie przyjemniejszą wiadomość. Zobaczcie najnowszy zwiastun produkcji, w którym główną rolę odgrywa bohater serii LittleBigPlanet. 

Naughty Dog zdecydowało się na krótką promocję Uncharted 4: A Thief's End w kinach. Przed seansami Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy był emitowany CGI, który przedstawiał głównych bohaterów produkcji. Bracia Drake mają spory problem, ale możemy mieć pewność, że Nathan oraz Sam wyjdą z tych opresji.

Twórcy z DISARMED TV postanowili ubarwić materiał i zamienili bohaterów. Dzięki temu możecie zerknąć na bardzo ciekawą akcję, w której występują szmacianki z LittleBigPlanet. Na uwagę na pewno zasługuje przygotowanie pracy oraz zadbanie o najmniejsze detale – zerknijcie na mimikę twarzy Drake’a! ;)

Tak to nie pozostaje nam nic innego jak czekać na pozytywniejsze informacje od samego Naughty Dog. Miejmy nadzieję, że studio na początku roku zaprezentuje kolejny fragment rozgrywki i przedstawi świeżutkie szczegóły z tej wyczekiwanej produkcji. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: LittleBigPlanet Naughty Dog trailer uncharted 4: a thief's end zwiastun