Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.12.2015 15:01
Glitch umożliwia bieganie każdą postacią po Gotham w Batman: Arkham Knight
1066V

Glitch umożliwia bieganie każdą postacią po Gotham w Batman: Arkham Knight

Rocksteady Studios zakończyło już prace nad dodatkową zawartością do Batman: Arkham Knight, ale deweloperzy będą musieli jeszcze powrócić do swojego ostatniego dzieła. Okazało się, że w tytule znajduje się nietypowy błąd, który pozwala graczom wcielić się w różnych bohaterów i biegać po mieście.

Batman: Arkham Knight to moim zdaniem fenomenalna gra, którą naprawdę trzeba poznać. Brytyjczycy w wyjątkowy sposób pożegnali się z tym uniwersum i mogą teraz bez najmniejszego problemu zajmować się nową marką.

Jednak w tytule można natrafić na nietypowy błąd, przez który zainteresowani mogą biegać po Gotham każdym bohaterem. Wystarczy włączyć wyzwania, wybrać postać i wykonać mały trick – upozorować wykorzystanie gadżetu, a następnie kliknąć kombinację R2+kwadrat lub RT+X. Nie jest to łatwa sprawa, trzeba potrenować, ale w nagrodę możemy dowolnie zwiedzać miasto między innymi Batgirl, Robinem, Catwoman, Nightwingiem, czy też Harley Quinn.

Niestety, podczas dodatkowych misji miasto jest wyczyszczone niemal ze wszystkich przeciwników, a drzwi do budynków są pozamykane. Jest to mimo wszystko ciekawa opcja do pobawienia się kolejnymi herosami. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: batman: arkham knight bug gameplay Rocksteady Studios Warner Bros.